SEEbiz SlovenijaSEEbiz SlovenijaSEEbiz SlovenijaSEEbiz SlovenijaSEEbiz SlovenijaSEEbiz SlovenijaSEEbiz Slovenija
EUROPSKA LIGA

Benfica u produžetku slomila Dinamo
Autor/izvor: SEEbiz / Večernji list
Datum objave: 14.03.2019. - 23:45:09
LISABON - Dinamo je svoju europsku priču završio u Lisabonu. U uzvratnoj utakmici osmine finala Europske lige plavi su u produžetku izgubili od Benfice s 0:3.

Portugalska momčad je u 90 minuta stigla prednost hrvatskog prvaka (0:1), u 71. minuti zabio je Jonas. Benfica je do prednosti došla u 94. minuti sjajnim pogotkom Ferra.

Dvije minute kasnije Dinamo je imao odličnu priliku za pogodak. Oršić je s lijeve strane ubacio na peterac, a Gojak s dva metra nije uspio loptu skrenuti u mrežu.

U 104. minuti Stojanović je u samo nekoliko sekundi dobio dva žuta kartona, te je morao ranije otići pod tuš. Dinamo do kraja igra s igračem manje.

U posljednjoj minuti prvog produžetka Grimaldo je sjajnim pogotkom zabio za 3:0. I Atiemwen je u 111. minuti mogao zabiti gol, ali je njegov pokušaj otišao kraj vratnice.

You need Adobe Flash Player to view this.